Decembrový skialpový Suldenaktual

09.12.2012
decembrovy-skialpovy-suldenaktual

          Zatiaľ čo na Slovensku sa zima nemá nejako k činu, my priaznivci zimných športov si pravú zimu so snehom naplno užívame v Suldene. Tešíme sa zo snehu, ktorého máme každým dňom viac a viac, momentálne je tu asi niečo okolo jedného metra bieleho prášku. Ľudia, ktorí v Suldene pracujú sa momentálne môžu vytešovať z prázdnoty, ktorá tu vládne, to znamená, žiadni turisti, žiadne zápchy na uliciach, zrážania sa s inými na zjazdovkách atď. no každý vie, že táto ,,nuda" už nepotrvá dlho a krásny Sulden sa opäť zaplní turistami a tieto krásne kopce nebudú patriť už iba nám. No nič to nemení na tom, že v Suldene sú výborné snehové podmienky, pomaličky sa dávajú do prevádzky všetky zjazdovky, lanovky a sedačky a že teda neklamem si môžete sami overiť pri prehladaní si fotiek z fotogalérie.
Vychutnajte si fotogalériu, všetky zábery boli urobené v posledných dňoch. Foto sú nasmínané pri mojej prvej lyžovačke na krásne zasnežených a upravených zjazdovkách ale vo fotogalérii môžete nájsť aj aktuálne foto Suldenu, ktoré boli nafotené pri skialp túre na Kanzel/ Pulpito (2350m).
 

Lenka Lozáková
 

Fotky Decembrový skialpový Suldenaktual

Diskusia

RE: Decembrový skialpový Suldenaktual
miro (PRACAVALPACH@GMAIL.COM) - 10.12.2012
v suldene nieje nikdy plno :-)) a hlavne prasan najdes aj tzyden po poslednom snezeni... http://www.youtube.com/watch?v=Gu2ZPas57iI

RE: Decembrový skialpový Suldenaktual
peter PO (peter.petranik@eurovia.sk) - 11.12.2012
Jaka šikovná reportérka?

RE: Decembrový skialpový Suldenaktual
Jano Banko (banko.j@t-online.de) - 11.12.2012
Miro ma pravdu,tam nikdy nebyva plno, skialp sa tam robi na jar, uzasne moznosti, ale ked to vidim, tak mam znova spomienku na Ortler pred 35 rokmi. Co je krajsie ako kopce?

RE: Decembrový skialpový Suldenaktual
Peter Presov 12.12.2012
Vyzerá to fantasticky. Budem sa musieť vrátiť na ten Konig, pred dvoma rokmi mi chýbalo posledných 50 m bez lyži na vrchol a nevedel som sa prinútiť to vybehnúť. Prajem príjemnú sezónu.

RE: Decembrový skialpový Suldenaktual
Petra Plsicik (plsicikova.pp@gmail.com) - 07.01.2013
Ahoj Lenka, mozem sa s tebou nejako skontaktovat? Hory-fotky su prekrasne, k tomu nic viac nepoviem... Len sama odvahu nemám. Peta

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk JM SPORT Eshop davorin.sk

Podpor Vetroplacha

Odporúčame vidieť

Partneri